Aż 12% rabatu z kodem JESIEN  >>>SPRAWDŹ<<< DARMOWA DOSTAWA do zamówień od 200 zł

Z natury dla zdrowia. Od serca – dla Ciebie.
Poznaj nas bliżej!

Kim jesteśmy?


HempKing to zespół ludzi, którzy swoje działania ukierunkowuje na pomoc, szerzenie świadomości i dbałość o Ciebie w każdym aspekcie. Pragniemy, by idea zdrowego stylu życia i troski o zdrowie, która jest nam szczególnie bliska oraz mądry, właściwy i świadomy przekaz, który tworzymy docierał do jak największej liczby osób. Tworzymy miejsce pełne pasji, szacunku i otwartości do każdego. Jesteśmy ludźmi – dla ludzi.

Nasza misja


Naszą misją jest tworzenie najlepszych jakościowo produktów, które pomogą Ci w poprawie Twojego zdrowia, samopoczucia i pogody ducha. W HempKing stawiamy na bezpieczeństwo – oferujemy tylko i wyłącznie przebadane, nowoczesne i dostosowane do potrzeb produkty. Proponujemy Ci także indywidualną poradę oraz opiekę i kompleksową pomoc w podjęciu decyzji. Chcemy przeprowadzić Cię przez naturalne rozwiązania – zarazić naszą pasją i tchnąć w Ciebie motywację do tego by żyć lepiej i zdrowiej. Czerpiemy z natury, to ona jest naszą największą inspiracją.

Mówimy NIE dla chemii - jesteśmy naturalni!

Zdrowy styl życia, wolny od chemii to nasz priorytet – pragniemy dać Ci wszystko co najbardziej wartościowe – nie stoimy w miejscu, jesteśmy innowacyjni, dlatego nie poprzestajemy w poszukiwaniu nowych rozwiązań, tworzymy nowe i w pełni bezpieczne produkty, które przechodzą szereg badań po to by móc zapewnić Cię o maksymalnej dbałości o zdrowe i szczęśliwe życie.

Co nas wyróżnia?


W pracę nad naszymi produktami wkładamy całe serce i w oparciu o wieloletnią naukę oraz nieustanne poszukiwania najlepszych rozwiązań proponujemy Wam tylko najczystsze i wartościowe wyroby o nienagannej jakości potwierdzonej certyfikatami i opiniami specjalistów. Całe swoje zaangażowanie poświęcamy na to by tworzyć tylko i wyłącznie ponadprzeciętne produkty, a naszych Klientów otoczyć indywidualną opieką i doradztwem.

Dlaczego konopia siewna?

Konopia siewna jest głównym elementem naszego rozwoju i pozwala łączyć w sobie dwie najbliższe naszemu sercu idee  – dbałość o zdrowie i chęć niesienia pomocy. W produktach naszej marki zamykamy nie tylko nienaganną i najczystszą jakość,  ale przede wszystkim ideę, która pozwala nam na szerzenie świadomości, że najlepszy wybór… to naturalny wybór.

Co sprawia, że nasze produkty są wyjątkowe?

* korzystamy z dobrodziejstw natury i wybieramy konopie z najczystszych zakątków Polski
* wybieramy tylko i wyłącznie ekologiczne uprawy niezmącone chemią
* nasze wyroby konopne nigdy nie miały styczności z pestycydami i herbicydami
* cały proces produkcji naszych wyrobów jest kontrolowany przez laboratoria
* zlecamy specjalne badania, które potwierdzają profil kannabinoidowy
* stawiamy na bezpieczeństwo, dlatego badamy nasze produkty pod kątem obecności metali ciężkich
* zlecamy badania potwierdzające poziom dobroczynnych terpenów
*do procesu produkcji używamy metody ekstrakcji nadkrytycznej CO2 co zapewnia najwyższą czystość pozyskanego ekstraktu
* publikujemy i podajemy do jawnej informacji wyniki naszych badań oraz uzyskane certyfikaty i atesty

Sprawdź jak wygląda proces produkcji naszych produktów.