HEMP KING LOGO 250 x 200

Kim jesteśmy?


HempKing to firma z pasją i miłością do produktów wytwarzanych z konopi włóknistej. W HempKing stawiamy na innowacyjność i elastyczność. Naszym celem jest dostarczeniem Klientom produktów najwyższej jakości, które pomogą im w utrzymaniu zdrowia oraz pogody ducha!

Do wytworzenia naszych produktów stosujemy naturalne, czyste ekstrakty najwyższej jakości. W tej kwestii nie uznajemy kompromisów, dlatego nasze produkty wyróżniają się na rynku lokalnym oraz światowym.

Wszystkie nasze produkty są wnikliwie badane przez zewnętrzne laboratoria, a wyniki analizy są jawne, dlatego nasi Klienci mają pewność, że otrzymują produkt zgodny z ich oczekiwaniami.

Olej CBD

Dlaczego my?


Miłość do produktu

Najwyższa jakość

Profesjonalna obsługa

Gwarancja stężenia CBD

Wszystkie nasze produkty są przebadane przez niezależne jednostki laboratoryjne!

Nasza firma współpracuje z laboratoriami, które wykorzystują najnowsze technologie i gwarantują, że oferowane przez nas produkty cechuje najwyższa jakość i z czystym sumieniem mogą one trafić do Państwa domów.

Wyniki testów laboratoryjnych znajdują się w opisach produktów.

 

laboratory
Zdrowe odżywanie

Zdrowe odżywianie polega na regularnym dostarczaniu organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych w odpowiednich ilościach i proporcjach.

W połączeniu z aktywnością fizyczną pozwala zachować witalność i utrzymać nasze organizmy w zdrowiu.

Nasza firma rekomenduje zdrowy styl życia oraz stosowanie naturalnych produktów!

Z natury dla zdrowia


Hemp King