NOWOŚĆ! OLEJKI CBD 1% W TRZECH WERSJACH SMAKOWYCH! 12% rabatu - KOD: NOWOSC >>> TYLKO DO 30.07.2019 <<SPRAWDŹ>>

Nasze wartości!


W naszej pracy kierujemy się określonymi wartościami – wszystko, co
tworzymy bazuje na kilku podstawach, które są dla nas niezwykle ważne i stanowią filar tego, co tworzymy dla Ciebie.

Zdrowie

Nasza marka powstała po to, by dostarczać produkty najlepszej możliwej jakości w trosce o Twoje zdrowie i bezpieczeństwo. Jakość Twojego życia jest naszym priorytetem, który narodził się z naszych własnych przekonań i idei, nie jest tworem, a czymś, co głęboko tkwi w naszych sercach.

Harmonia z naturą

Natura jest naszą inspiracją, to właśnie ona sprawiła, że tworzymy nasze produkty w pełnej harmonii z tym, co nam daje. Mówimy NIE chemicznym rozwiązaniom, nieustannie poszukujemy naturalnych, bezpiecznych rozwiązań w trosce o zdrowie i szczęście. Jesteśmy zwolennikami zdrowego stylu życia na każdej płaszczyźnie tego, co robimy.

Wybór

Świadomie i z pełnym przekonaniem wybieramy życie wolne od chemii, całym sercem angażujemy się w promowanie zdrowego, naturalnego stylu życia. Pragniemy dawać Wam nie tylko nienagannej jakości produkty, ale także przekonania i idee, które są nam bliskie, po to, by móc ułatwić im decyzję o dokonaniu swojego własnego, życiowego wyboru i ścieżki.

Uczciwość

Indywidualne doradztwo płynie wprost z naszej wiedzy, nieustannie poszerzamy swoje horyzonty, informujemy o każdym aspekcie związanym z konopiami, a wyniki naszych laboratoryjnych badań podajemy do wiadomości publicznej.

Nowoczesność i innowacyjność

Korzystamy z najnowocześniejszych technologii produkcji, dostosowujemy proces tworzenia do obecnie panujących potrzeb, HempKing to nieustający rozwój – to pasja tworzenia głęboko zakorzeniona w naszych sercach, którą pragniemy obdarzyć każdego, kto do nas trafia.

Dbałość o klienta

Ty jest naszym priorytetem – Twoje dobro, zdrowie i szczęście, dlatego oprócz samych produktów oferujemy mu również indywidualne doradztwo, opiekę i szczerą rozmowę – rozwiewamy wątpliwości, pomagamy, oferujemy wsparcie w trakcie terapii – czujemy się silnie związani z ludźmi, którzy nam ufają.

Legalność

Naszą działalność prowadzimy na podstawie przepisów polskiego prawa, każdy wprowadzony do naszej oferty produkt jest zgodny ze standardami i normami bezpieczeństwa, spełnia wszystkie prawne wymogi i pozwala nam na zapewnienie o maksymalnym bezpieczeństwie.