NOWOŚĆ! OLEJKI CBD 1% W TRZECH WERSJACH SMAKOWYCH! 12% rabatu - KOD: NOWOSC >>> TYLKO DO 30.07.2019 <<SPRAWDŹ>>

Historia firmy


Z miłości do zdrowia.

Nie od dziś wiadomo, że najlepsze efekty pracy przynosi miłość i pasja do swoich działań. Tylko wzajemne zrozumienie, szacunek, wsparcie oraz podążanie w tym samym kierunku tworzy zgraną kompozycję-zespół stworzony z myślą o ludziach i dla ludzi.

Historia pisana czterema łapami.

Historia powstania naszej firmy HempKing jest trudna i nie zaczyna się wesoło jak w przypadku większości marek. Los nie zawsze był dla nas łaskawy, a my sami przeszliśmy trudną i pełną bólu drogę, by dziś być w miejscu, w którym jesteśmy. Wystarczyło jedno zdarzenie w naszym życiu, które nie tylko diametralnie odmieniło nasze poglądy i przekonania z zakresu lecznictwa i farmakologii, ale znacząco wpłynęło na zmianę naszego dotychczasowego stylu życia.

I pomyśleć, że wszystko zapoczątkowały bliskie naszemu sercu cztery łapy…

Od utraty nadziei… do CBD.

Wyjątkowo urodziwy, masywny pitbull, od wielu lat radował nas nieprzeciętną charyzmą i aktywnością. Nikt nie przypuszczał, że ten zdrowy, 30 kg włochaty członek rodziny, napotka problemy ponad nasze możliwości i siły. Nagle coś się zmieniło, rozpoczęła się wnikliwa obserwacja, poszukiwanie ratunku i diagnozy. Wyrok specjalistów był okrutny i bezwzględny – epilepsja.

Tradycyjne leczenie czy suplementacja kannabinoidami?

W trybie natychmiastowym wdrożono leczenie chorego psa, którego ataki pogłębiały się w swojej częstotliwości i sile z dnia na dzień. Czy zastosowane środki farmakologiczne coś dały? Z całą pewnością tak, jednak korzyści z ich przyjmowania były tak niewielkie, że nie dawały cienia szansy na powrót do prawidłowego funkcjonowania zwierzęcia. Do tego nałożył się ogrom skutków ubocznych związanych z ich przyjmowaniem, który ostatecznie sprawił, że podjęliśmy się innych metod leczenia.

W tym właśnie miejscu poznaliśmy tajemniczego ,,bohatera” w swoim życiu olej CBD, który był początkiem nowej, trwającej do dziś, niesamowitej przygody z tą cudowną rośliną.

Kimbo, który zmienił wszystko.

Czysty przypadek, czy zrządzenie losu?

Jedno jest pewne, już po 2 tygodniach systematycznego stosowania kannabidiol osłabił siłę i częstotliwość ataków występujących u Kimbo. Dlaczego ta historia jest tak wyjątkowa? Bo to właśnie my, na podstawie własnych doświadczeń i przeżyć uwierzyliśmy w drogocenną moc olejku. Rośliny, która swoim działaniem i szerokim zasięgiem jest w stanie ocalić wiele istnień, umożliwiając godne życie i funkcjonowanie w społeczeństwie.

Uwierzyliśmy do tego stopnia, że z czasem podjęliśmy przemyślaną decyzję o stworzeniu firmy HempKing i rozpoczęciu własnej produkcji oleju, który uratował życie naszego najdroższego pupila. Od wielu lat każdą wolną chwilę poświęcamy na pogłębianie wiedzy z zakresu medycznej marihuany, śledząc na bieżąco wszystkie wyniki aktualnych badań z zakresu skuteczności i wpływu kannabidiolu w leczeniu wielu schorzeń zarówno u ludzi, jak i u zwierząt.

Tylko fakty. Tylko doświadczenie.

Jesteśmy pewni swoich działań. To przekonanie o cudownych właściwościach olejku sprawia, że każdego roku przyciągamy do siebie coraz większą rzeszę wiernych nam klientów.

Wsparcie w leczeniu i poprawa poziomu życia pacjentów to nasza misja.

Prawda poparta własnym doświadczeniem to najlepszy dowód potwierdzający słuszność naszych działań.