12% rabatu z kodem ZDROWYTYDZIEN >>>SPRAWDŹ<<<  Darmowa dostawa do zamówień od 200 zł

Historia firmy

Z miłości do zdrowia

Najlepsze efekty pracy pochodzą z połączenia miłości i pasji do prowadzonych działań. Wzajemne zrozumienie, szacunek, wsparcie oraz podążanie w tym samym kierunku tworzą zgraną kompozycję. Taki właśnie jest nasz zespół, który został stworzony z myślą o ludziach i dla ludzi.

Historia pisana czterema łapami

HempKing powstał z powodu trudności, a początki wcale nie były wesołe. Los nie zawsze był dla nas łaskawy, a my sami przeszliśmy pełną bólu drogę, by dziś być w miejscu, w którym jesteśmy. Jednak dzięki temu staliśmy się firmą z pasją. Wystarczyło jedno zdarzenie w naszym życiu, które nie tylko diametralnie odmieniło nasze poglądy i przekonania z zakresu lecznictwa i farmakologii, ale znacząco wpłynęło na zmianę naszego dotychczasowego stylu życia. I pomyśleć, że wszystko zapoczątkowały bliskie naszemu sercu futro i cztery łapy…

Od utraty nadziei do CBD

Wyjątkowo piękny i masywny pitbull, od wielu lat dawał nam radość swoją nieprzeciętną charyzmą i aktywnością. Nikt nie przypuszczał, że ten zdrowy, 30-sto kilogramowy futrzasty członek rodziny napotka problemy, wtedy ponad nasze możliwości i siły. Nagle wszystko się zmieniło, rozpoczęła się wnikliwa obserwacja, poszukiwanie ratunku i diagnozy. Wyrok specjalistów był okrutny i bezwzględny – epilepsja.

Tradycyjne leczenie czy suplementacja kannabinoidami?

Natychmiast podjęliśmy leczenie chorego psa, którego ataki pojawiały się coraz częściej i z dnia na dzień były silniejsze, odbierając zwierzęciu i nam radość z życia. Czy zastosowane środki farmakologiczne coś dały? Z całą pewnością tak, jednak korzyści z ich podawania były tak niewielkie, że nie dawały cienia szansy na powrót do prawidłowego funkcjonowania zwierzęcia. Do tego nałożył się ogrom skutków ubocznych związanych z ich przyjmowaniem. To wtedy podjęliśmy decyzję o poszukaniu innych metod leczenia naszego przyjaciela.

Właśnie wtedy poznaliśmy tajemniczego „bohatera” – olej CBD. Substancja była początkiem nowej, trwającej do dziś, niesamowitej przygody z cudowną rośliną, jaką są konopie siewne.

Kimbo, pies który zmienił wszystko

Czysty przypadek czy przeznaczenie?

Tego nie wiemy, ale jedno jest pewne. Już po 2 tygodniach systematycznego stosowania kannabidiol osłabił siłę i częstotliwość ataków występujących u Kimbo. Dlaczego ta historia jest tak wyjątkowa? Bo to właśnie my, na podstawie własnych doświadczeń i przeżyć uwierzyliśmy w drogocenną moc olejku. Poznaliśmy roślinę, która swoim działaniem i szerokim zasięgiem jest w stanie ocalić wiele istnień, umożliwiając godne życie i funkcjonowanie w społeczeństwie.

Uwierzyliśmy do tego stopnia, że z czasem podjęliśmy przemyślaną decyzję o stworzeniu firmy HempKing i rozpoczęciu własnej produkcji olejku, który uratował życie naszego najdroższego pupila. Od wielu lat każdą wolną chwilę poświęcamy na pogłębianie wiedzy z zakresu konopi, śledząc na bieżąco wszystkie wyniki aktualnych badań z zakresu skuteczności i wpływu kannabidiolu w leczeniu wielu schorzeń zarówno u ludzi, jak i u zwierząt.

Tylko sprawdzone fakty i doświadczenie

Jesteśmy pewni swoich działań i produktów. To przekonanie o cudownych właściwościach olejku sprawia, że każdego roku przyciągamy do siebie coraz szersze grono pasjonatów tej substancji.

Naszą misją jest pomoc Wam, wspieranie Was w leczeniu, poprawa Waszego funkcjonowania.

Napędza nas nasze doświadczenie, które pozwala nam wierzyć w słuszność naszych działań.