Aż 12% rabatu z kodem JESIEN  >>>SPRAWDŹ<<< DARMOWA DOSTAWA do zamówień od 200 zł

Jak złożyć zamówienie?

Czas oczekiwania na zamówienie jest sumą czasu potrzebnego na skompletowanie zamówienia oraz czasu potrzebnego na dostarczenie pod wskazany adres. Zamówienia złożone do godz. 13 będą realizowane jeszcze tego samego dnia, z wyjątkiem soboty, niedzieli, dni ustawowo wolnych oraz świąt.

Przewidywany czas dostawy (na terenie Rzeczpospolitej):

  • Kurier – 1 dzień roboczy,
  • Poczta Polska – od 1-5 dni roboczych w zależności od rodzaju przesyłki,
  • Paczkomat – 1-2 dni roboczych.

Informacje o stanie magazynowym są aktualizowane na bieżąco. Czasami zdarzają się sytuacje, że popularność produktu przeszła nasze oczekiwania. W związku z tym nie jesteśmy w stanie wysłać zamówienia w określonym przez nas terminie. O wszelkich opóźnieniach klienci są informowani e-mailowo.

Status realizacji jest widoczny po zalogowaniu do sklepu na stronie www.hempking.eu/wpmltest. Informacji o statusie udzielamy również telefonicznie, poprzez wiadomość e-mail oraz w prywatnej wiadomości na naszym fanpage w serwisie Facebook.

Zakupy w naszym sklepie możesz robić niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz. Produkty wysyłamy do wszystkich krajów świata.

Koszty wysyłki są uzależnione od ilości zamówionych produktów oraz wybranego przewoźnika.

Tak, oczywiście. Do momentu wysłania zamówienia można dokonać w nim zmian np. dodać do zamówienia kolejny produkt lub zamienić istniejący. W tej sytuacji prosimy o kontakt telefoniczny.

Informacje o zniżkach i rabatach widnieją na stronie głównej. Więcej informacji o zamówieniach hurtowych znajdą Państwo tutaj.

POUCZENIE O PRAWIE ODSTĄPIENIA OD UMOWY
dotyczy Konsumenta

Mają Państwo prawo odstąpić od umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować Sprzedawcę o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną). Poniżej podajemy dane kontaktowe:

Hempking Sp. z o.o.
17-300 Siemiatycze
Armii Krajowej 12
info@hempking.eu/wpmltest

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy: w przypadku odstąpienia od umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Proszę odesłać lub przekazać nam towar niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo towar przed upływem terminu 14 dni.

Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu towarów*. Wysokość tych kosztów szacowana jest maksymalnie na kwotę około 100 PLN.

Wskazujemy, że odpowiadają Państwo za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Sprzedawcę w celach związanych z wykonaniem Państwa odstąpienia od umowy oraz spełnieniem związanych z nim żądań i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji zostało zawartych w dokumencie „Informacje od administratora danych osobowych”.

Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

 

Produkt wraz z paragonem oraz formularzem odstąpienia od umowy należy odesłać na adres naszej firmy w ciągu 14 dni roboczych.

 

Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać:

  • imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego,
  • datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji,
  • przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego,
  • wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację.
  • w przypadku otrzymania uszkodzonego produktu – zdjęcie obrazujące uszkodzenie.

 

Termin odstąpienia od umowy zawartej na odległość wynosi 14 dni od momentu wydania rzeczy, a do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.

 

Formularz odstąpienia od umowy znajduje się tutaj.

Formularz reklamacyjny znajduje się tutaj.

 

Przesyłka z produktami do zwrotu powinna zostać wysłana przesyłką rejestrowaną, z opłaconą wcześniej kwotą za wysyłkę. Nasz sklep nie ponosi kosztów związanych z odstąpieniem od umowy i jednocześnie nie odbiera przesyłek z płatnością przy odbiorze.

Przetwarzanie danych osobowych & Cookies

Sklep internetowy HempKing.eu respektuje prawo do prywatności, dlatego też nie udostępnia danych o użytkownikach innym firmom czy osobom trzecim. Do zgromadzonych przez sklep danych nie mają dostępu osoby trzecie oraz inne firmy i instytucje. Dostęp do danych ma jedynie upoważniony pracownik serwisu, który może usunąć je na prośbę osoby zarejestrowanej w systemie, w każdej chwili zarejestrowany użytkownik ma wgląd do swoich danych, może je też edytować.

Zbieramy tylko dane teleadresowe wykorzystywane w celu realizacji zamówień – skontaktowania się z osobą zamawiającą i wysyłki towaru. Osoba zarejestrowana w systemie wyraża zgodę na gromadzenie jej danych osobowych oraz ich przetwarzanie wyłącznie na poziomie informacyjnym i kontaktowym zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.09.1997 (Dz. u. nr 133 poz. 883). Więcej informacji o danych osobowych znajdziesz w naszej polityce prywatności.